Görüntülü Sohbet Nasıl Kaydedilir?

Görüntülü Sohbet Nasıl Kaydedilir? Görüntülü konuşmalarınızı WhatsApp, instagram, telegram, facebook gibi sosyal medya platformlarında gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülü arama yapabilmeniz için ilk önce bu uygulamalar telefonunuzda olmalıdır.

Görüntülü Sohbet Nasıl Kaydedilir?

Görüntülü Sohbet Nasıl Kaydedilir?

Görüntülü Sohbet Nasıl Kaydedilir?

 Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Görüntülü sohbet yapabilmek için ilk önce indirmiş olduğunuz uygulamada bir hesabınız bulunmaktadır ardından arama butonlarından görüntülü aramaya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

 Görüntülü Aramada Nasıl Kayıt Alabilirim?

Görüntülerinizi kayıt altına almak istiyorsanız bu işlem kullandığınız telefondan telefona farklılık göstermekte. Eğer kullanmış olduğunuz cihaz İphone ise telefonunuzun alt tarafında olan ışık düzeyini ayarlamak için kullandığınız sayfayı yukarı kaydırıp, sol alt köşede bulunan kamere kısmına girerek görüntülü konuşmanız başladıktan sonra bu düğmeye tıkladığınız anda telefonunuza otomatik olarak kaydedecektir. Bu kaydın herhangi bir süresi yoktur istediğiniz uzunlukta videoyu kaydeder. Ancak kayıt yapmadan önce cihazınızın saklama alanına dikkat etmelisiniz. Eğer saklama alanı doluysa telefonunuz bu işlemi gerçekleştirmeyecektir. Çünkü saklama alanı iphone telefonları için büyük bir sorun oluşturmakta.

 Eğer Telefonum İphone Değilse Nasıl Kayıt Alabilirim?

Bunun için telefonunuza uygulama indirmek zorundasınız. Bu indireceğiniz uygulamalar telefonunuza her hangi bir zarar vermeyecektir. Görüntülü konuşmanızı kayıt altına alabileceğiniz en iyi uygulamalar şunlardır. Mobizen Screen Recorder hem ücretsiz hem de kolay bir uygulamadır hemen hemen her telefonla uyumludur, görüntülü konuşurken sadece tek bir tuşla kaydınızı tamamlayabileceksiniz. ScreenCam Screen Recorder bu uygulama android 5.0 lollipop ve üzeri telefonlar için uygundur. Kullanan kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmekte ve 60 fps video kaydı yapabilmektedir, yine ücretsiz bir uygulamadır. RecMe Free hem sıradan android cihazlarda hem de root yapılmış cihazlarda indirilebilir.

Sıradan android cihazlarda sadece görüntü kaydı alırken root yapılmış cihazlarda hem görüntü hem de ses kaydı yapabilmektedir, ücretsiz bir uygulamadır. Google play games de yine bir ekran video kayıt programıdır, ancak yalnızca oyun videolarını kaydetmektedir Google’ın ücretsiz olarak kullanıcılara sunduğu bu uygulamayı indirebilirsiniz ancak sohbet görüntünüzü kaydetmeyecektir. DU Recorder programı önerebileceğim en iyi video kayıt programlarından biridir. Görüntülü konuşurken bu uygulama ile hem kayıt yapabilecek hem de kayıt yaptıktan sonra videonuzu düzenleyebileceksiniz. Ücretsiz bir uygulamadır ancak üyelik alırsanız fligranı kaldırmak gibi üyeliğe özel avantajlar sunmaktadır.

 Görüntülü Konuşma Kaydı Alan Uygulamaları Nerden İndirebilirim?

Bu uygulamaları eğer konuşmayı telefonunuzdan yapıyorsanız Google play stordan, eğer bilgisayarınızdan yapıyorsanız da uygulamanın isimlerini arama çubuğuna yazarak çıkan sayfadan bilgisayarınıza ücretsiz kurulumunu yapabilirsiniz.

 Bu Uygulamalar Telefonuma Ya Da Bilgisayarıma Zarar Verir Mi?

Bilgisayarınıza ya da telefonunuza yukarıda belirttiğim gibi herhangi bir zararı olmayacaktır. Kullanan kullanıcıların herhangi bir şikayeti yoktur. Android kullanıcıları bu uygulamalardan memnun kalmışlardır. Görüntülü konuşurken istediğiniz uzunlukta kayıt yapabilir kaydınızı bilgisayar ya da telefonunuzda istediğiniz zaman açıp izleyebilirsiniz. Üstelik beğenmediğiniz uygulamaları Google play store’dan indirdiyseniz de şikayet ve memnuniyetsizliklerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Yorumlar (Yok)

Bir Yanıt Bırakın