iPhone’a Instagram Videolarını İndirme

En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından birisi olan Instagram videolarını iPhone’a indirmek pek çok iPhone kullanıcısının merak ettiği konulardan birisi. iPhone kullanıcıları Instagram üzerindeki videoları indirmek için App Store üzerinden çeşitli uygulamalar indiriyordu. iOS 12 ile birlikte herhangi bir uygulama indirmeden iPhone’a Instagram videolarını indirebileceksiniz.

iPhone’a Instagram Videolarını İndirme

iPhone’a Instagram Videolarını İndirme

iPhone’a Instagram Videolarını İndirme

Apple’ın yeni iOS sürümü iOS 12 ile birlikte gelen “Kestirmeler” uygulamasını kullanarak iPhone’a Instagram videolarını indirebilirsiniz. Instagram videolarını iPhone’a indirmek için öncelikle iPhone işletim sisteminizin iOS 12 sürümüne güncellenmiş olduğuna emin olun. iOS sürümünüz iOS 12’ye güncellendiyse bu linke tıklayarak “Siri Kestirmeler” uygulamasını indirin.

Kestirmeler uygulamasını indirdikten sonra InstaSave adındaki ufak eklentiyi yükleyerek, iPhone’unuza Instagram videolarını indirebileceksiniz. InstaSave eklentisini eklemek için bu linke tıklayabilir ve eklentiyi yükleyebilirsiniz. Kestirmeler uygulamasına eklediğiniz InstaSave eklentisini kullanmak ise çok basit. iPhone’unuzdan Instagram uygulamasından indirmek istediğiniz videonun linkini kopyaladıktan sonra “Kestirmeler” uygulamasını açarak InstaSave tuşuna basıp Instagram videolarını otomatik olarak iPhone’unuza indirebilirsiniz.

InstaSave eklentisiyle birlikte ayrıca Instagram üzerinde yer alan fotoğrafları da iPhone’unuza indirebilirsiniz. Instagram’da yer alan fotoğrafları iPhone’unuza indirmek için yapmanız gereken ise ilk olarak indirmek istediğiniz fotoğrafın linkini kopyalamak. Kestirmeler uygulamasını açarak InstaSave eklentisini açarak fotoğrafı indirebilirsiniz. Ayrıca InstaSave uygulamasını Siri ile birlikte de kullabilirsiniz. URL’yi kopyaladıktan sonra Siri’ye tanımladığınız sesli komutla Instagram üzerinden dilediğiniz video ve fotoğrafı indirebilirsiniz.

error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Yorumlar (Yok)

Bir Yanıt Bırakın