Mac için En İyi 4 Takvim Uygulaması

MacOS işletim sistemli Mac bilgisayarlar tam özellikli takvim uygulamasıyla birlikte gelir, ancak siz varsayılan olarak kurulu gelen bu takvim uygulamasını beğenmeyebilir ve daha iyi bir alternatif arıyor olabilirsiniz. Varsayılan olarak gelen Takvim uygulamasından memnun olmayan kullanıcılardan biriyseniz, sizin için MacOS için alternatif Takvim Uygulamalarını araştırdık ve bu makalemizde sizlerle paylaştık. Bu uygulamalar ile görevlerinizi ve etkinliklerinizi düzenli bir şekilde yönetebilir ve takip edebilirsiniz.

Mac için En İyi 4 Takvim Uygulaması

Mac için En İyi 4 Takvim Uygulaması

Mac için En İyi 4 Takvim Uygulaması

1. Fantastical 2

Fantastical 2 takvim uygulaması gerçekten Apple’ın kendi Takvim uygulaması yerine tercih edebileceğiniz bir deneyim sunar. iCloud, Google, Yahoo, CalDAV gibi Tüm mail hesaplarınızı kolaylıkla bağlamanızı sağlayan Fantastical 2 uygulaması hem şık hem de basit kullanımı ile dikkat çekiyor.

Sizin için gereken tüm bilgileri artık elinizin altında. Tüm planlarınızı tek bir çatı altından takip edebilmeniz için ara yüzü şık renkli tonlar kullanılmıştır. Ayrıca dikkat çeken bir diğer özellik ise yazdığınız tüm her şey takviminize otomatik olarak eklenmektedir. Örneğin, “Gelecek perşembe günü saat 14: 00’te diş hekimi randevusu” bilgisi mailler üzerinden aktarılarak takvimde otomatik eklenmiştir. Yıl bazında, ay bazında yada günlük olarak tüm takvim detaylarınızı görebilirsiniz. Adı gibi fantastik bir uygulamaya sahip olabilmek için Uygulama Marketini inceleyebilirsiniz.

2. Google Takvim

Belki de Apple’ın Takvim uygulamasını bırakmak isteyecek kadar etkili bir uygulama Google Takvim. Gerçekten hızlı bir şekilde randevular ve takvimler oluşturabilirsiniz. Kullanıcı dostu en iyi ara yüzlerden biri ve içerisinde hayatınızı kolaylaştıracak birçok özellik barındırır. Ayrıca Google Takvim ücretsizdir. Verilerinizi dışa aktararak veri aktarımlarınızı pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Apple’ın iCloud hizmetleriyle senkronize etmek basit ve kolaydır.

Google Takvim için gerçek bir masaüstü uygulaması bulunmamaktadır. Tüm tarayıcı tabanlı uygulamalar ve iOS ve Android işletim sistemli cihazlar üzerinde Google takvim uygulaması başarılı bir şekilde kurabilirsiniz. Sisteminizin yormaz, fazla yer kaplamaz ve ücretsizdir. Takvim uygulamaları arasında Google Takvim’e de bir şans verebilirsiniz.

3. BusyCal

Sizin için her şeyi yapan profesyonel bir takvim uygulaması arıyorsanız, BusyCal tam aradığınız uygulama olabilir. Bu uygulama, bir takvim uygulamasından beklediğiniz tüm özellikleri entegre olarak bünyesinde barındırır. Birden fazla takvimi tek bir ekrandan takip edebileceğiniz BusyCal uygulamasına bir etkinlik eklemekte bir o kadar kolay. Sadece 2 adım ile hızlı bir şekilde etkinlikleri oluşturabilirsiniz. Bu muhteşem bir şey!

Bu güzel takvim uygulaması tamamen sizin için özelleştirilebilir ve istediğiniz şekilde çalışır. Karşınıza sadece önemli olduğunu düşündüğünüz etkinlikleri  gösterebilir ve gereksiz olan etkinlikleri gizleyebilirsiniz.

Bu güzel uygulamayı Mac App Store’dan indirebilirsiniz.

4. Blotter

Blotter çok işlevsel ve etkileyici özelliklere sahip bir takvim olduğunu iddia ediyor. Blotter’ın sizin için yaptığı şey, tüm takviminizi bir duvar kağıdına dönüştürmek ve doğrudan masaüstünüzde görmenizi sağlıyor. Yükledikten sonra ona aşık olacağınızı iddaa ediyor. Belki de haklı olabilir !

Uygulama üzerinde istemediğiniz araçları gösterebilir ve görülmesini istemediğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Bu, masaüstünüzü düzenli bir biçimde tutmanıza izin verir.

Bu güzel uygulamayı Mac App Store’dan indirebilirsiniz.

error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Yorumlar (Yok)

Bir Yanıt Bırakın