Program Kaldırma Aracı Revo Uninstaller

Program Kaldırma Aracı Revo Uninstaller- Yazılımlar, oyunlar, dosyalar, işletim sistemi güncellemeleri”, araçlar ve benzeri durumlar sebebiyle hızlı çalışması gereken sistem günden güne yavaşlamaya başlamaktadır. Eklenen dosyalar ile sabit sürücüler aşırı bir şekilde dolmaktadır. Bu da sistemin yavaşlamasına neden olmaktadır. Sürücülerden yetersiz sinyalleri bu aşamalarda alınmaya başlar. Masaüstü binlerce araç ve simgeler ile dolup taşmaktadır. Bu gibi durumlarda kullanıcıların ihtiyacı olan yazılım kaldırma aracı indirmektir. Bu sayede gereksiz olan her türlü yazılım, dosya, programlardan kurtulmuş oluruz. Bilgisayarların klasik program ekle ya da kaldır araçları kullanıldığında geriye dosyalardan iz kalmaktadır ya da silindiği sanılan dosyalar olduğu gibi durmaktadır. Bu durumda ihtiyaç olan tek şey Revo Uninstaller’dir.

Program Kaldırma Aracı Revo Uninstaller

Program Kaldırma Aracı Revo Uninstaller

Program Kaldırma Aracı Revo Uninstaller

Revo Uninstaller Pro Nedir?

Windows’un klasik kaldırma aracı ile kaldırılmak istenilenler kaldırılmadığında kullanabileceğiniz program kaldırma aracıdır. Windows klasörünüz hala dolup taşıyor ise bu şekilde program kaldırma aracına ihtiyacınız var demektir. Bu tip doyalar ve simgeler birikmeye devam ettikçe sistem yavaşlayacak ve kilitlenmeler açığa çıkacaktır. Windows’un temel program kaldırma aracı? basit temel bir mantık ile çalışmaktadır. Bu da her yazılım ve program için yeterli olmuyor. Dosya temizleme işlemleri yaptığına dair üretilen ücretli yazılımlara gerek kalmadan Revo Uninstaller ile rahatça sisteminizde istediğiniz düzenlemeyi sağlayabilirsiniz. Programları kaldırmadan önce ve sonrasında yaptığı işlemler ile artık dosyaları ek bir işlem gerektirmeksizin fark edip siliyor.

Revo Uninstaller Nasıl Çalışır?

Revo kaldırıcı özelliği ile programlarınızı yazılımlarınızı ve dosyalarınızı gereksiz işlemlerle uğraşmadan tek tıkla kaldırabilirsiniz. İçerik menüsü, Google aramaları, program modüller gibi bilgilere erişim sağlanır. Arama özelliği ile kaldırılmak istenilen programın adını yazmak yeterli olacaktır. Geride kalan geçici dosyalarını da aynı şekilde fazla işlem istemeden kaldırmaktadır. Diğer bir özelliği ise avcı modu. Bu özellik ile kaldırmak istediğiniz programı sürekle bırak şeklinde işlem yaparak bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Gereksiz dosyalar nasıl kaldırılır? Revo Uninstaller ile dosyaları silmek için tek seferde işlem yapmanız yeterli olacaktır. Bu dosyaları programlar dönem dönem oluştururlar. Bir süre sonra kalabalıklar oluşmaya başlar. Araçlar özelliği ile direkt olarak direkt olarak erişim sağlayamadığınız araçlara rahatça erişim sağlayabileceksiniz.

error20
fb-share-icon0
Tweet 20
fb-share-icon20

Yorumlar (Yok)

Bir Yanıt Bırakın